Masz pytania?

Witamy w przedszkolu przy ul. Jana Długosza

  Dzień Babci i Dziadka dla grupy sówki i Liski odbędzie się 20.02.2019r. ( środa) sala I piętro w godzinach: Sówki 1000 Liski 1400         

Od środy 23 stycznia ruszamy z zajęciami z Bajkoterapii finansowanymi z programu WRPO „Większa dostępność akademii umysłu dla najmłodszych przedszkolaków w Anglojęzycznym Niepublicznym Rainbow”. Dokładne godziny zajęć zostaną wywieszone przy salach pobytu dzieci.

    DRODZY RODZICE. W miesiącach styczeń  – luty 2019r. w dniach 24.01; 31.01., 14.02., 28.02 o godzinie 1630, w nowym przedszkolu w sali grupy  Niedźwiadków odbędą się warsztaty z Logopeda panią Anią,  na które to spotkanie serdecznie zapraszamy.  Z domu dobrze by było żeby rodzice przynieśli ze sobą małe lusterka. Poniżej harmonogram spotkań wraz z tematyką. 24.01 „Mamo, tato poćwicz ze mną – czyli o efektywnej terapii prowadzonej w domu.”   31.01 „Opóźniony rozwój mowy (ORM) – przyczyny, objawy, stymulacja.”   14.02 „SLI – specyficzne zaburzenia językowe”   28.02  „Mama, tata, czy …. tablet?”    

14 lutego o godzinie 10.00 w naszym przedszkolu wystąpią aktorzy teatru kaliskiego z przedstawieniem Zakochany Bałwanek.

    Dzień Babci i Dziadka Ze względu na ferie zimowe przypadające na najbliższe 2 tygodnie Uroczystości z Okazji Dnia Babci i Dziadka Zaplanowane są według następującego harmonogramu:  
13 lutego godzina 10.00 Jeżyki
13 lutego  godzina 14.00 Motylki
15 lutego  godzina 10.00 Niedźwiadki
15 lutego  godzina 14.00 Pszczółki

Prosimy, aby do każdego dziecka przyszło NIE WIĘCEJ niż 4 gości

 

Spotkanie z Rodzicami w sprawie klasy „0” Motylki odbędzie się 9 stycznia 2019 roku o godzinie 17.00 w dużej sali przedszkola.

Obecność obowiązkowa

 

Spotkanie organizacyjne ze WSZYSTKIMI rodzicami korzystającymi w tym roku z programu WRPO (chodzącymi za darmo do placówki) odbędzie się 11 stycznia 2019 roku w dużej sali przedszkola (nowy budynek)- obecność obowiązkowa

 

Dzień Babci i Dziadka!

Informujemy, że uroczystości dla Babć i Dziadziusiów odbędą się w połowie lutego 2019 roku. Dokładne daty występów zostaną ustalone i podane na zaproszeniach.

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE „WIĘKSZA DOSTĘPNOŚĆ AKADEMII UMYSŁU DLA NAJMŁODSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW W ANGLOJĘZYCZNYM NIEPUBLICZNYM PRZEDSZKOLU RAINBOW W KALISZU”

regulamin_uczestnictwa_w_projekcie_rainbow_kalisz_projekt_ue

 

Przedszkole nieczynne- przerwa międzyświąteczna!

 

W zwiazku z bardzo małym zainteresowaniem dyżurem przedszkola, informujemy, że w dniach 27, 28 oraz 31 grudnia 2018 roku przedszkole Rainbow (zarówno stary jak i nowy budynek są nieczynne).

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z wrześniowym info p. Macieja 24 grudnia również nie pracujemy.

   

Oferta szkoleń dla nauczycieli

Szanowni Państwo, zapraszamy do złożenia oferty na  zapewnienie usług edukacyjnych/ szkoleniowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego 

w zakresie wykonywanej pracy zatrudnionych u Zamawiającego w ramach projektu: RPWP.08.01.01-30-0220/17 „Większa dostępność 

akademii umysłu dla najmłodszych przedszkolaków w Anglojęzycznym Niepublicznym Przedszkolu „Rainbow”.

Załącznik nr 1 Cele (rezultaty) szkoleń, kursów KP Załącznik nr 2 Formularz oferty załącznik nr 3 Oświadczenie dot. RODO Rozeznanie rynku Kursy dla nauczycieli

ZATRUDNIMY OSOBĘ BEZROBOTNĄ

W ramach realizacji umowy z Powiatowym Urzędem Pracy w Kaliszu ZATRUDNIMY OSOBĘ BEZROBOTNĄ, która ukończyła 30 rok życia, a nie ukończyła 50-ego roku życia NA STANOWISKU NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO. Miejsce pracy: Kalisz, ul. Jana Długosza 15 Więcej informacji pod nr tel. 62 501 60 09  
 

zestawienie_znakow_rpo

ROK POBYTU W PRZEDSZKOLU RAINBOW BEZ OPŁAT

Z przyjemnością informujemy, że od 01.07.2018 r. realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, w którym utworzonych zostanie 50 nowych miejsc wychowania przedszkolnego.  
  • Prowadzimy nabór dzieci urodzonych w latach 2014- 2016, które ukończyły 2,5 roku, a nie skończyły 4 lat.
  • Zapewniamy BEZPŁATNĄ opieką i naukę przez ROK
  • Organizujemy BEZPŁATNE atrakcyjne zajęcia dodatkowe np. artystyczne, językowe, sportowe, taneczne dla dzieci
  • Organizujemy BEZPŁATNE warsztaty z logopedą i psychologiem dla rodziców/ opiekunów
  • Gwarantujemy nowoczesne zabawki, pomoce dydaktyczne, sprzęt z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych, inne niezbędne wyposażenie
  Oferta skierowana jest do mieszkańców miasta KALISZ oraz gminy BLIZANÓW i GODZIESZE WIELKIE. Zapraszamy dzieci z niepełnosprawnościami.  Zatroszczymy się także o dzieci, które nie są jeszcze samodzielne.   Zasady ogólne naboru dzieci  TUTAJ Formularz zgłoszeniowy pobierz TUTAJ Regulamin uczestnictwa w projekcie pobierz TUTAJ Plakat projektu pobierz TUTAJ   Więcej informacji znajduje się w Zakładce „FUNDUSZE EUROPEJSKIE”  

 zestawienie_znakow_rpo

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAJĘĆ ADAPTACYJNYCH DLA NAJMŁODSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

 

 ŻŁOBEK „RAINBOW” JUŻ OTWARTY

Z dniem 1 stycznia 2018 r. uruchomiliśmy żłobek przy ulicy Jana Długosza 15 (obecna siedziba przedszkola). Informacji dotyczących żłobka udzielają w dniach roboczych w godzinach 15-19 panie:
  •  Aneta Stachowiak tel. 570770369
  •  Martyna Rubajczyk 609159008
Karty zgłoszeniowe do pobrania w zakładce „Dokumenty do pobrania” prosimy składać osobiście w placówce lub drogą mailową na adres:
  • aneta.stachowiak@spoko.pl
  • martyna.rubajczyk@onet.pl